Загальні положення та умови користування

Основна інформація

Умови надання послуг

Ці Умови описують положення та умови, що застосовуються для Вашого доступу та використання веб-сайту, розташованого за адресою www.kleks.com, та його субдоменів ("Веб-сайт"), пов'язаних з ним мобільних додатків та програмного забезпечення ("Додаток"), а надалі (Веб-сайт та Додаток - “Платформа”, “Kleks”).

Використання послуг регулюється цими умовами та будь-якими іншими правилами або політиками, опублікованими на Платформі.

Отримуючи доступ до цієї Платформи, ми припускаємо, що Ви прочитали, зрозуміли та згодні дотримуватися цих умов, включно з будь-якими майбутніми змінами. Не продовжуйте використовувати Платформу, якщо Ви не згодні прийняти всі умови, опубліковані на цій сторінці.

Збір, використання та обмін Вашими персональними даними регулюються Політикою конфіденційності та Політикою використання файлів cookie, до яких час від часу можуть вноситися зміни.

Послуги Kleks

Ви можете отримати доступ до Платформи та користуватися нею як зареєстрований користувач, який шукає онлайн послуги з вивчення мови або як відвідувач Веб-сайту, включаючи блог Kleks.

У цих умовах "Ви", “Вас” або "Ваш" може відноситися до користувача Платформи Kleks або відвідувача, який отримує доступ чи користується будь-якою з наших послуг (кожен з них - "Користувач").

Ви несете відповідальність за отримання та оплату будь-якого обладнання та інтернет-послуг, необхідних для доступу до нашої Платформи. Kleks може змінити, призупинити або припинити роботу Платформи або послуг повністю чи частково, в будь-який час і з будь-якої причини, без попереднього повідомлення. Платформа Kleks також може періодично бути недоступною через технічне обслуговування або несправність комп'ютерного обладнання чи інших причин. Ви визнаєте, що Платформа Kleks розвивається і що форма і характер послуг можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення.

Зміни та доповнення умов

Kleks залишає за собою право змінювати або доповнювати умови у будь-який час, публікуючи оновлену версію на Веб-сайті та повідомляючи Вас через Платформу або через адресу електронної пошти, привʼязану до облікового запису.

Ми рекомендуємо регулярно перевіряти цю сторінку. Якщо Ви не згодні з поправками до цих умов, то маєте право розірвати цю угоду, припинивши використання Платформи і видаливши свій обліковий запис. Продовжуючи користуватися Послугами після внесення змін до цих Умов, Ви автоматично погоджуєтесь з ними.

Зобов'язання

Ваші гарантії

Ви гарантуєте, що доступ і використання Платформи буде відповідати цим умовам та всім чинним законам, правилам і нормам України та будь-якої іншої відповідної юрисдикції, включаючи ті, що стосуються поведінки в інтернеті або прийнятного контенту, а також передачі даних або інформації.

Право на отримання послуг

Послуги доступні та можуть бути використані тільки особами, які досягли 18 років і старше та які можуть укладати юридично зобов'язуючі контракти відповідно до чинного законодавства. Особи, які не досягли віку 18 років, але не молодше 13 років, можуть користуватися нашими послугами тільки разом або під наглядом одного з батьків чи законного опікуна. Батьки або законні опікуни повинні нести відповідальність за будь-яку діяльність, пов'язану з використанням послуг вищезазначеними особами. Ви погоджуєтесь і підтверджуєте, що не дозволите будь-якій особі, яка не досягла 13-річного віку, користуватися послугами Платформи.

Конфіденційність

Під час користування послугами, Вас можуть попросити надати персональні дані. Щоб дізнатися більше про нашу політику конфіденційності, будь ласка, зверніться до Політики конфіденційності Kleks.

Покупки

Якщо Ви придбаєте періодичну підписку з автоматичним поновленням на Платформі, з Вашого рахунку буде постійно стягуватися оплата за підписку до тих пір, поки Ви не припините її дію, як зазначено нижче. Після закінчення початкового періоду підписки, а також після закінчення будь-якого наступного періоду підписки, Ваша підписка буде автоматично поновлюватися на додатковий еквівалентний період. Якщо Ви не бажаєте, щоб Ваша підписка поновлювалась автоматично, або якщо Ви хочете змінити чи припинити свою підписку, Вам необхідно увійти в свій обліковий запис на Платформі і слідувати інструкціям, щоб припинити або змінити свою підписку, навіть якщо Ви видалили свій обліковий запис.

Ви погоджуєтесь сплатити всі збори та відповідні податки, понесені Вами або будь-ким, хто використовує зареєстрований на Вас профіль на Платформі. Платформа може в будь-який час переглянути ціни на товари і послуги, пропоновані через Платформу. Вся інформація, яку Ви надаєте у зв'язку з покупкою або транзакцією чи іншою грошовою операцією, що взаємодіє з Платформою, повинна бути точною, повною і актуальною. Ви погоджуєтесь оплачувати всі витрати, понесені користувачами Вашої кредитної картки, дебетової картки або іншого способу оплати, що використовується у зв'язку з покупкою або транзакцією або іншою грошовою операцією взаємодії з Платформою, за цінами, що діють на момент понесення таких витрат. Ви сплачуєте будь-які податки, якщо такі є, пов'язані з будь-якими такими покупками, транзакціями або іншими взаємодіями з грошовими операціями.

Платіжні системи

Всі фінансові операції будуть оброблятися третьою стороною згідно з їх умовами використання, політикою конфіденційності та/або будь-якими застосовними умовами та положеннями оплати. Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з положеннями такої третьої сторони. За жодних обставин Платформа не несе відповідальності за дії або бездіяльність будь-якої третьої сторони, включаючи, але не обмежуючись простоями системи або перебоями в роботі платіжних сервісів.

Політика відшкодування

У разі, якщо ми призупиняємо або припиняємо використання Платформи за будь-яких обставин або Ви добровільно видаляєте свій обліковий запис, Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що не отримаєте відшкодування.

Припинення

Kleks може негайно припинити Ваш доступ і використання Платформи у будь-який час і з будь-якої причини, і з цього моменту Ви не матимете права надалі користуватись Платформою. Ви можете закрити свій обліковий запис у будь-який час, дотримуючись інструкцій, доступних на Платформі. Положення цих умов, що стосуються захисту і забезпечення дотримання прав власності Kleks, Ваших зобов'язань і гарантій, відмови від зобов'язань і гарантій, звільнення від відповідальності та відшкодування збитків, права власності на дані та інформацію, регулюючого права та місця проведення, а також інші положення залишаються чинними після такого припинення.

Обмеження відповідальності

В максимальній мірі, дозволеній чинним законодавством, ні в якому разі Kleks не несе відповідальності перед Вами або будь-якою третьою стороною, що пред'являє через Вас претензії за непрямі, випадкові, спеціальні, побічні або штрафні збитки, що виникають в результаті використання, чи неможливістю доступу до платформи чи будь-якої його частини, включаючи, але не обмежуючись цим, втрату можливості використання платформи, неточні результати, перерву в роботі або збитки, пов'язані з втратою або пошкодженням даних чи наданням неточних даних, вартість відновлення будь-яких даних, вартість послуг, що замінюють, або претензії третіх осіб за будь-яку шкоду, заподіяну комп'ютерам, програмному забезпеченню, модемам, телефонам або іншому майну, навіть якщо Kleks був попереджений про можливість таких збитків.

В максимальній мірі, дозволеній чинним законодавством, відповідальність Kleks перед Вами або будь-якою третьою особою, що пред'являє через Вас претензії з будь-якої причини, і незалежно від форми позову, обмежується сумою, сплаченою Вами Kleks, якщо така була, за послуги протягом 12 місяців, що передували первинній дії, яка призвела до виникнення відповідальності. Ця сума є сукупним лімітом, існування більш ніж однієї претензії за цим договором не збільшує цієї суми.

Ви розумієте та погоджуєтеся, що ми встановили наші ціни та уклали з Вами ці умови, покладаючись на обмеження відповідальності, викладені в цих умовах, які розподіляють ризик між нами та складають основу угоди між сторонами.

Гарантії з боку Kleks

Платформа, включаючи всі зображення, аудіофайли та інший вміст, а також будь-яку іншу інформацію, власність і права, надані Вам, надає на умовах "як є". Kleks і його постачальники не дають жодних гарантій будь-якого роду щодо сервісу, як явних, так і тих, що маються на увазі, і всі гарантії, включаючи ті, які пов‘язані з придатністю для продажу, не порушенням прав, категорично відкидаються. Не обмежуючи загальний характер вищевикладеного, Kleks не робить ніяких заяв і не дає гарантій будь-якого роду, що стосуються точності, доступності сервісу, повноти, інформаційного змісту, безпомилкової роботи, результатів, які будуть отримані від використання, або не порушення прав. Доступ до платформи і її використання можуть бути недоступні в періоди пікового попиту, оновлення системи, несправностей, планового або позапланового технічного обслуговування або з інших причин. Деякі юрисдикції не допускають виключення неявних гарантій, тому вищевказане може не поширюватися на Вас.

Сторонні посилання, сайти та послуги

Платформа може містити посилання на сторонні веб-сайти, рекламодавців, послуги, спеціальні пропозиції або інші події чи діяльність, які не належать або не контролюються Kleks. Ми не схвалюємо і не несемо ніякої відповідальності за будь-які такі сторонні сайти, інформацію, матеріали, продукти або послуги. Якщо Ви отримуєте доступ до будь-якого стороннього веб-сайту, послуги або контенту від Kleks, то Ви розумієте, що ці умови та положення і наша політика конфіденційності не поширюються на Ваше використання таких сайтів. Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що Kleks не несе відповідальності або зобов'язань, прямо або побічно, за будь-яку шкоду або збитки, що виникають в результаті використання Вами будь-якого стороннього веб-сайту, послуг або контенту.

Платформа може включати рекламу, яка може бути націлена на вміст або інформацію на Платформі, або іншу інформацію. Типи і обсяг реклами, що розміщується Kleks на Платформі, можуть бути змінені. В обмін на те, що Kleks надає Вам доступ до Платформи та користування нею, Ви погоджуєтесь з тим, що Kleks та його сторонні провайдери і партнери можуть розміщувати таку рекламу.

Ліцензія

Якщо не вказано інше, kleks.com.ua та/або його ліцензіари володіють правами інтелектуальної власності на всі матеріали на Платформі. Всі права інтелектуальної власності захищені. Ви можете отримати доступ до них з Веб-сайту або додатку Kleks для особистого використання з урахуванням обмежень, встановлених цими умовами.

Ви не повинні:

 • передруковувати матеріали з Платформи;
 • продавати, здавати в оренду або субліцензувати матеріали з Платформи;
 • відтворювати, дублювати або копіювати матеріали з Платформи.

Гіперпосилання на контент

Хто може посилатися на контент

Будь-хто може посилатися на нашу домашню сторінку, публікації або іншу інформацію на Платформі за умови, що таке посилання:

 • жодним чином не вводить в оману;
 • не містить помилкового натяку на спонсорство;
 • не схвалює сторону, що посилається, та її продукції та/або послуг.

iFrames

Без попереднього схвалення та письмового дозволу Ви не можете створювати фрейми навколо наших веб-сторінок.

Повідомлення про претензії щодо порушення авторських прав

Якщо Ви є власником авторських прав і вважаєте, що будь-який матеріал, доступний через Платформу, порушує Ваші авторські права, Ви можете подати скаргу про порушення авторських прав до Kleks відповідно до Закону про авторське право в цифрову епоху, надавши нам наступну інформацію в письмовій формі:

 • електронний або фізичний підпис власника авторських прав або особи, уповноваженого/ної діяти від імені власника авторських прав;
 • опис твору, захищеного авторським правом, який, як Ви стверджуєте, було порушено;
 • опис того, де на Платформі знаходиться матеріал, який, як Ви стверджуєте, порушує авторські права, з достатньою деталізацією, щоб ми могли знайти його на Платформі;
 • адресу електронної пошти;
 • Вашу заяву про те, що Ви вважаєте, що спірне використання не дозволено власником авторських прав, його агентом або законом;
 • Вашу заяву, зроблену під страхом покарання за неправдиві свідчення, про те, що вищевказана інформація у Вашому повідомленні є точною і що Ви є власником авторських прав або уповноважені діяти від імені власника авторських прав.

Адреса для скарг: [email protected]

Остання редакція: 30 листопада 2022 р.

Ми використовуємо cookie для того, щоб збирати статистику та робити контент цікавішим. Також cookie використовуються для відображення найбільш релевантної реклами. Ви можете детальніше прочитати про cookie-файли та змінити налаштування вашого браузера.

Політика щодо файлів cookie